GPS pro psy a kočky Kippy

GPS pro psy a kočky Kippy

Kompletní specifikace

Jen pro informaci! Již se nedodává.

Přehled aktuálně dodávaných GPS pro psy zde

Charakteristika a určení:

GPS pro psy, kočky a další domácí mazlíčky. Malý, lehký, výkonný. Nejnovější technologie. Když má Váš domácí mazlíček nasazený GPS obojek Kippy, jeho polohu a pohyb můžete sledovat přímo z Vašeho smartfonu, tabletu nebo počítače. Způsob komunikace: se SIM kartou (SIM karta již vložena od výrobce) Způsob zobrazení: mapové Napájení: nabíjecí Pro plemena: malá, střední i velká Pro plemena:

Malý a lehký - opravdu pro všechny

Tedy i pro malé pejsky a kočičky (a ovšem i další zvířátka).

Dosud byla GPS pro psy vyhrazena opravdu jen pro ně a to ještě jen pro větší plemena. Kippy může nosit opravdu každý mazlíček - hmotnost pouze 50 gramů!

Doporučení výrobce je pro zvířata o hmotnosti 5 kg a více.

Svoboda pro Vašeho čtyřnohého kamaráda a klid pro Vás

Kippy je dokonalé zařízení s velmi jednoduchou obsluhou pro lokalizaci a sledování Vašeho psa, kočky nebo jiného domácího zvířete. Kippy obsahuje GPS obojek, webové a telefonní aplikace a kompletní služby pro sledování, které fungují nejen u nás, ale i v zahraničí. S Kippy můžete svému čtyřnohému kamarádovi dopřát naprostou svobodu bez starostí o to, kde právě je.

Malé, lehké a pro zvíře pohodlné zařízení snadno připevníte na jakýkoliv obojek pomocí univerzálního upínacího systému.

Nejnovější technologie

Systém sledování Kippy používá pro co největší bezpečnost a spolehlivost hned tři nejmodernější technologie:

GPS (Global Positioning System) technologie lokalizuje polohu Vašeho psa pomocí satelitů, které jsou rozmístěny kolem celé naší planety. Je to základní a nejpřesnější způsob určení polohy.

LBS (Location Based Services) technologie umožňuje přibližnou lokalizaci mobilních zařízení (mobilních telefonů, lokalizačních obojků) pomocí komunikačních vysílačů, které zajišťují komunikaci mezi mobilním zařízením a sítí. Lokalizační obojek Kippy je vybaven LBS modulem, který v případě, že GPS obojek nezachytává GPS signál ze satelitů (např. z důvodů zastínění hustým porostem nebo vysokými budovami), "zaskočí" za GPS a lokalizuje polohu obojku pomocí vysílačů pro mobilní telefony.

Smart Reckoning by se snad v tomto případě dalo přeložit jako Chytré hospodaření (s energií). Problémem podobných zařízení bývá výdrž baterie, která musí být co nejmenší a přitom by měla vydržet co nejdéle. Kippy tento problém řeší originálním způsobem - pomocí inteligentní technologie, která zapíná lokalizaci GPS pouze v případě, že se obojek pohybuje. Pokud je v klidu a nemění svoji polohu, přejde do úsporného režimu.

Malý, lehký, snadno nasaditelný

Ergonomický design Snadno nasaditelný Malý, lehký, pohodlný a odolný. Lokalizační obojek Kippy byl speciálně navržený pro volnost pohybu Vašeho domácího mazlíčka, kterému nijak nepřekáží v pohybu. Jeho ergonomický tvar dokonale navazuje na povrch obojku. Pouzdro je vyrobeno z měkké gumy, která má ideální vlastnosti pro tento účel. Zařízení má dva upevňovací systémy, vhodné pro jakýkoliv typ obojku. První typ, pro úzké obojky do šířky 1,5 cm, umožňuje Kippy jednoduše připevnit přímo na obojek. Druhý typ je pro obojky do šířky až 2,5 cm a používá pevnou základnu. Zařízení je potom možno připevnit a uvolnit jednoduchým kliknutím.

Hlavní vlastnosti a přednosti

GPS LBS Smart Reckoning GPS technologie pro přesné určení polohy.

Při absenci signálu GPS je poloha určována technologií LBS, tj. pomocí vysílačů pro mobilní telefony. Když je Kippy v klidu, vnitřní senzory jej přepnou do úsporného energetického režimu. GPS se zapne jen pokud se Kippy pohybuje. Voděodolnost Nárazuvzdornost Vysoká výdrž baterie Kippy je odolný proti dešti, kalužím a odolá i krátkodobému ponoření do mělké vody. Kippy je odolný a vhodný i pro temperamentní zvířata. Je vyroben z nárazuvzdorného plastu. V módu Geofence, tj. virtuálního oplocení, vydrží baterie až 20 dní bez nabíjení.

Smartfon, tablet nebo počítač

Pohyb svého domácího mazlíčka můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv, a také na libovolném zařízení - chytrém telefonu, tabletu nebo počítači.

Stáhněte si zdarma speciální aplikace pro Apple iPhone a iPad, Android nebo Windows Phone. Pomocí webové stránky my Kippy objevte všechny jejich funkce a možnosti.

Lokalizujte svého domácího mazlíčka

Stáhněte si aplikaci Kippy ve Vašem obchodě s aplikacemi pro mobilní telefony, přihlašte se do ní pomocí Vašeho osobního kódu, který je uvedený na zadní straně produktu Kippy a začněte Kippy používat!

V mapovém zobrazení se Vám poloha Vašeho psa (kočky, jiného zvířete...) zobrazí přímo na mapě. V nemapovém zobrazení Vám zařízení ukáže směr a vzdálenost k hledanému zvířeti. Můžete si nastavit virtuální plot, který bude za Vás hlídat Vašeho mazlíčka a upozorní Vás, jakmile opustí vyhrazený prostor.

A kde všude můžete GPS obojek používat?

Nejen doma, ale klidně i na dovolené v zahraničí. Služba sledování pomocí GPS funguje po celé Evropě, v Turecku, Jižní Africe a Indii, a to bez jakýchkoliv dalších nákladů. S Kippy, sledovacím a lokalizačním systémem pro psy, kočky a další domácí zvířata máte vždy svého miláčka pod kontrolou a na očích, ať se vzdálí kamkoliv.

Technické údaje

Anténa: integrovaná (vnitřní) Napájení: nabíjecí lithium-polymerová baterie Indikace stavu baterie: ikonka v aplikaci Výdrž baterie: dle používání, např.:

- při častém použití "Fast Tracking" 6 - 8 hodin

- pokud se tato služba nevyužívá až 14 dní

- v režimu Geofence (virtuální plot) až 20 dní Pracovní teplota: -20 až +60°C Teplota během nabíjení: 0 až +45°C Skladovací teplota: -10 až +40°C Krytí: proti stříkající vodě a krátkodobému mělkému ponoření Rozměry (š x v x h): 60 x 35 x 20 mm Hmotnost: 50 g Doporučení pro použití: pro zvířata s hmotností od 5 kg

Náklady na službu

Po zakoupení GPS obojku Kippy je první rok provozu zdarma (počítá se až doba od zaregistrování výrobku, ne hned od jeho zakoupení).

Pro každý další rok je možno si registraci prodloužit za poplatek 30 EUR. Jde tedy o náklad 2,5 EUR za měsíc (cca 68,- Kč při kurzu 27,00 Kč / EUR), tedy ve srovnání s ostatními náklady na domácího mazlíčka téměř zanedbatelný.

VÍTEJ ZPÁTKY DOMA, TULÁKU!

Už nikdy neuteču, tlapku na to!


Leave a comment